25 میلیارد ریال اعتبار در دانشگاه بوشهر هزینه شد

25 میلیارد ریال اعتبار در دانشگاه بوشهر هزینه شد

سید موسی گلستانه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آشپزخانه دانشگاه سلف سرویس بطور کامل بهسازی شده و دستگاه هایی از قبیل کباب گیر، اجاق گاز، چرخ گوشت به آن افزوده شد.
گلسانه ادامه داد: یک فضای اختصاصی جدید نیز برای آماده سازی مواد اولیه طبخ غذا اختصاص یافته است.
وی اظهار داشت: با اقدام های صورت گرفته یک ظرفیت 200 نفره به سالن غذا خوری برادران و یک ظرفیت 100 نفره به سالن غذاخوری خواهران دانشگاه خلیج فارس افزوده شده است.
گلستانه ادامه داد: سالن های غذاخوری دانشگاه نیز بطور کامل نوسازی شده و 30 دستگاه کولرگازی و پنج دستگاه آبسردکن در آن نصب شده است.
وی اظهار داشت: تعمیر سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، رنگ آمیزی اتاق ها و سالن ها نیز در خوابگاه های یادگار1 تا 3 و کوثر 2 انجام شده است.
گلستانه اظهارداشت: خرید 42 دستگاه یخچال، 60 دستگاه کولر، 50 اجاق گاز، 220 کمد، بیش از سه هزار متر موکت، آینه، جاکفشی و غیره و توزیع آن در خوابگاه ها از دیگر اقداماتی است که برای آماده سازی یک محیط اسکان مناسب برای دانشجویان انجام شده است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در ارتباط با میزان اسکان دانشجویان کارشناسی دانشگاه در خوابگاه ها عنوان کرد: امسال از 599 دانشجوی دختر متقاضی خوابگاه 344 نفر در خوابگاه دولتی و استیجاری و مابقی نیز در خوابگاه خودگردان (نیمه دولتی) از 540 دانشجوی پسر متقاضی خوابگاه نیز 335 نفر در خوابگاه دولتی و استیجاری و مابقی نیز در خوابگاه خودگردان اسکان یافتند.
7212/6043

انتهای پیام /*


علمي آموزشي


دانشگاه


دانشجو


خوابگاه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوارابزار