پاشنه آشیل دشمنان را نباید رها کرد

پاشنه آشیل دشمنان را نباید رها کرد

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا ، حسین شریعتمداری روز دوشنبه درآیین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در حوزه هنری ،گفت: زمانی هیچ فردی تصوری از انقلاب اسلامی نداشت اما با پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخی پدیدار شد که دنیا را شوکه کرد به مرور زمان این مهم به نقطه تاریخ سازی خود رسید.
وی افزود: کسانی که می‌گویند انقلاب اسلامی در گذر ایام کمرنگ ترشده باید این سوال را از خودشان داشته باشند که چرا کینه‌توزی دشمنان ما همچنان بیشتر و بیشتر می شود؟.
شریعتمداری یادآورشد: خداوند درآسمان فرشتگان و در زمین بسیجیان را دارد؛ جای بسیج در رسانه خالی بود که به لطف خداوند و زحماتی که دوستان درسازمان بسیج رسانه متقبل شدند این مهم هم محقق شد.
به گفته وی خلاف تبلیغاتی که گفته می شود: « بچه‌های حزب الهی در عرصه رسانه بسیار ضعیف هستند برعکس ضعیف که نیستند هیچ بلکه هر روز پیشرفته هم می شوند».
او گفت: دشمن سعی می‌کند این نقطه را نادیده بگیرد ازاین رو معتقدم دوستان رسانه‌ای باید 4 تا 5 واحد درسی عملیات روانی را بخوانند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: دشمنان ما سعی دارند تا دیدگاه ما نسبت به انقلاب اسلامی را تغییر داده و گفتمان انقلاب اسلامی را در جامعه اقلیت نشان دهند لذا اگر در این عرصه دشمن موفق شود که تاکنون نشده ،نتیجه این می شود که افراد انقلابی در بیان دیدگاهشان تردید خواهند داشت لذا دشمن دیدگاهی که می‌خواهد بیان نشود را در اقلیت برده و ما می‌توانیم با این دیدگاه مقابله کنیم.
این فعال رسانه ای تاکید کرد: نباید ازحمله ،تهدید و تهمت دشمنان هراسی به دل راه دهیم چراکه حریف سعی می‌کند نیروهای خودی را منفعل کرده و لذا نباید ما دربرابر آنها مغلوب شویم و تا جای ممکن پاشنه آشیل دشمن را نباید رها کنیم.
مدیر مسئول روزنامه کیهان دربخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: درعرصه رسانه ها با جریانی مواجه هستیم که تابلوی خودی همراه دارد اما شناسنامه اش خودی نیست ؛ این جریان پشتوانه 400 ساله دارد.
شریعتمداری تاکید کرد: امروز به فضل خداوند در اوج اقتدار هستیم شاید به نقطه ایده آل نرسیده باشیم اما تا همین جا هم گام‌های بزرگی برداشته و به دستاوردهای فراوانی در زمینه ها و عرصه های مختلف نائل شده ایم که باید از آنها مراقبت جدی داشته باشیم.
وی تصریح کرد: مشکلات امروز ما ناشی از نسخه انقلاب نیست بلکه ناشی از نسخه لیبرالیستی است که عده ای برای ما پیاده کرده‌اند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند: «تنها کسانی با ما هستند که طعم فقر را چشیده و تا آخر انقلاب با ما هستند ازاین رو تکیه و تائید روی راهی که رفتیم یک ضرورت انکارناپذیر است.
به گزارش ایرنا ، چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف ارتقا و غنی‌سازی تولیدات انقلابی‌محور رسانه‌ها به همت سازمان بسیج رسانه تدارک یافته است.
مخاطبان این جشنواره رسانه ای در 9 قالب خبر، مقاله، عکس خبری، موشن‌گرافی، تیتر، گزارش، تصویر، مستند و کاریکاتور برای آثار منتشرشده در مطبوعات، خبرگزاری‌های و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با یکدیگر رقابت کردند.
این دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر در محورهای اصلی مقاومت، دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بسیج و حوزه‌های اقدام، بصیرت و دشمن‌شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی و دستاوردهای 40 سالگی انقلاب اسلامی برگزار شد.
این جشنواره با حضور مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه ، حسین انتظامی دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و غلامحسین غیب پرور رئیس بسیج مستضعفین برگزارو از برگزیدگان آن تجلیل بعمل آمد.
فراهنگ ** 3375 ** 1355 **

انتهای پیام /*


فرهنگي


رسانه


جشنواره ابوذر


حسين شريعتمداري

منبع خبر: http://www.irna.ir/fa/News/83170520/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به نوارابزار